עברית  |  English  |  Русский  |  

ברוכים הבאים!

להזמנות:054-5609946

נא לעיין ב"מדריך הזמנות" 
לפני ההזמנה!
 
 עכשיו במבצע!


הסיפור שלי

 

אני רוצה לשתף אתכם במי שאני ואיך הגעתי לנוני.

שמי איירין ברגין, אני בעלת תואר שני בהנדסת אוניות, מנהלת יבוא במשך הרבה שנים ומאמנת להגשמה אישית בעשר השנים האחרונות.
 

תמיד אהבתי את כל הקשור לרפואה טבעית, תזונה נכונה, תוספי מזון וויטמינים. נחשפתי למיץ הנוני לפני כשמונה שנים, לתכונות הריפוי שלו, אבל עם כל הנוני שקניתי בארץ  לא ממש הרגשתי שינוי. תמיד ידעתי שהנוני הכי טוב זה נוני שגדל בהוואי ושזה צריך להיות 100% מיץ טהור של הפרי, לא מדולל.  

תמיד הייתי עם עייפות כרונית ונטייה לאנמיה. בשנת 2007 זה התפרץ בעוצמה - רמת הברזל שלי בדם הייתה 19(כשהגבולות שלו בגוף 60-180), שזה שליש מהמינימום. הייתי תשושה וחסרת אנרגיה לחלוטין. 

לקחתי כדורי ברזל, ויטמינים ושום דבר לא עזר, ואז נזכרתי בנוני, ניסיתי את כל מיצי הנוני שאפשר להשיג בארץ, הזמנתי גם מיץ נוני מאמריקה, אבל זה לא כל כך עבד. המשכתי לחפש, חיפשתי100% מיץ נוני טבעי מהוואי ובסוף מצאתי חווה מדהימה בהוואי, "Healing Noni", המגדלת נוני אורגני ומייצרת את מיץ הנוני הטבעי ביותר. הזמנתי והתחלתי להשתמש, תוך שבועיים הרגשתי יותר אנרגיה, תוך חודש חזרתי לעצמי וכעבור חודשיים הפכתי ל"Duracell". היום הברזל שלי 132, שכחתי מה זה עייפות וקיבלתי הרבה מעבר לזה - חיוניות, כל המערכות עובדות כמו שעון, העור והשער השתפרו, המראה צעיר יותר, תחושת נעורים ומחמאות ללא הפסקה.    

יום אחד אמרתי לעצמי "מיץ הנוני הזה הוא באמת מעולה - אני רוצה להביא אותו לארץ שגם אחרים יוכלו לחוות את הקסם שבו".
כך נולד פרוייקט היבוא של מיץ הנוני.

פניתי למשרד הבריאות, קיבלתי אישורים, עשיתי יבוא ומיץ הנוני שלי כאן בארץ!!! 
Go Back  Print  Send Page
+ שלח משוב

לייבסיטי - בניית אתרים